Všichni, kdo si letos nevzali půjčku na dovolenou v Chorvatsku, mají konečně program. Prigl otevírá vlastní hospodu na Křížové 20 u Mendláku. V pátek 20. července ve 20 hodin vypukne křest. Akci zahájí koncert Electronic Bitches, po nichž přijdou na řadu pravděpodobně To žluté, co máte na kalhotkách (ještě musí potvrdit Ryba, každopádně Robin vzkazuje, ať se netěšíte).

Palác Prigl je vyzdoben osmdesáti metry čtverečními fotografií od dvorního umělce Priglu Miroslava Brno. Pokud se dostatečně opije, možná o své tvorbě začne vykládat a tím pádem dojde i na vernisáž.

UDÁLOST NA FACEBOOKU ZDE

DJs, kapela, bar, bistro s kuřetem a gyrosem jsou kulturní náplní první komnaty Paláce Prigl nazvané podle obce Brno. V místnosti Adamov budeme na dvou obrazovkách promítat snímek Rambo: první krev v původním znění.

Třetí místnost zasvěcená legendární vsi Viničné Šumice ukrývá několik arkádových automatů s fixní nabídkou tří životů za pět korun pro každou hru. Kromě střílečky a mlátičky si můžete kdykoli zahrát americký či evropský fotbal. Časem přibude i řezačka, kopačka a formule.

Palác Prigl je otevřen non-stop. Redakce Prigl.cz vás srdečně zve nejen na otvíračku 20. července, ale i v kteroukoli denní i noční hodinu. Přijďte se napít nebo zahnat kocovinu na místa, kde vzniká Prigl.cz.