Matka už vám nepůjčí ani dvě kila a kontokorent je v nepovoleným mínusu? Tak to je správná motivace, proč přijít ve čtvrtek do Paláce Prigl. Zapiště se do turnaje a vyhrajte dva litry v pinecu, který můžete obratem prochlastat. Do toho bude hrát dvojka pražskejch Djs Radqohski. Vstup zdarma.

Radeq Brousil je mladej českej fotograf (UKÁZKY ZDE). Nedávno se vrátil z rezidence v Banské Stanici, kde měsíc pracoval na své první “artist book”, která vyjde během pár měsíců. Taky teď vystavuje v berlínské galerii scotty-enterprises.de, která uspořádala Česko-Německou výstavu jako součást Měsíce Fotografie v Berlíně.

Spolu s DJem OHYESKI založili před dvěma rokama crew, který úspěšně funguje na české klubové scéně. „Máme stejnej interest ve starým discu a novejch elektronickejch zvucích. Snažíme se tyhle dva styly propojovat a obšťastňovat lidi, co to potřebujou. Zároveň jsme oba vyrostli na punku a hardcoru a indie scéně. Takže když nehrajeme, tak posloucháme vlastně úplně jinou hudbu než tu, kterou pouštíme na mejdanech k tanci,“ říká Radeq.

POSLEDNÍ MIXTAPE ZDE

Na dotaz, jak je napadlo zkombinovat disko a pinec, Radeq říká: „V Berlíně jsem narazil na jeden ping pongovej bar a to mě inspirovalo k tomu, aby jsme začali dělat obíhačku a mejdan v jednom. Nazvali jsme celou akci Zlatá Pálka a postupem času, kdy jsme zkoušeli různý místa v Praze, jsme se usadili v Café V Lese.“

Takže se přijďte zapotit, zachlastat a zatancovat si. Jo a radši si vemte vlastní pálky.
Veškerý info v UDÁLOSTI SOUTĚŽE ZDE