Jarek Plesl – nejvíc vtipný člověk na světě (dále jen JPNVČNS) je fan page českého novináře, kterého známe všichni. Evangelizátor Fridexu a vynálezce anekdoty Respekt-Despekt, Pehe-Pehehe a spousty dalších, stejně vtipných, přijal naši žádost o rozhovor. Popularitu na internetu sbírá mimo jiné tím, že donekonečna opakuje svůj nejpovedenější vtip “jsem na tenise, ty kudrnatá pičo.”

Naposledy nechal svoji větu pronést mrtvého Václava Havla: “Žeryk Tabery neví jak dál a tak se rozhodne požádat o pomoc svatého Havla. Nastřelí se meskalinem a sestoupí do tajné kabala komory pod Karlínem, kterou jim tam postavil illuminát Bakakala. Po třech dnech na tripu se konečně ozve Havel: Eriku, příteli, copak mě voláš?
Žeryk: zle je Václave, Zeman je na hradě a Klaus pořád žije, pomoz nám prosím.
Havel: nemůžu Eriku.
Žeryk: proč nemůžeš?
Havel: protože jsem na tenise, ty kudrnatá píčo!”

Rozhovor přinášíme v necenzurovaném znění.

Prigl.cz: Zdar Jarine, v jakým seš zrovna stavu, můžeš normálně mluvit? My jsme seriózní médium, chceme normální rozhovor.

JPNVČNS: Nejseš náhodou nějaký levičácký pako z Brnele? Vypadáš jak feťák z toho sluníčkovýho Despektu. Ráno sem si akorát střelil do ledvin piko mixlý se Strychninem a su úplně vyklidněnej, nejsem žádná piča – jako třeba ten zavšivenej hipík Tabery.

Jaká je tvoje politická orientace? Pokud vím, nemáš rád Despekt ani Deník Referendum ani žádný jiný maoisty.

JPNVČNS: Hovno, to není pravda. Já respektuju odlišný názory a vážím si svobodné diskuze. Ale je fakt, že Despekt je především chráněná dílna. Já nemám nic proti postiženým lidem, ale jako zas uznej, Žeryk je postiženej až moc. To už je prostě přes čáru. Navíc mě hrozně sere, ale není v tom nic osobního, to ne, prostě je piča. Deník referendum je zralej na léčbu napalmem, jakože nic proti levici, to je legitimní směr, třeba jako ODS je nalevo od Machových Svobodných, to beru. Ale zas nejsem matka Tereza nebo Gandalf.

V čem je lepší Fridex než Okena? JXDéčko prý spíš propaguje okenu, zatímco ty fridex.

JPNVČNS: JXDéčko si myslí, že je okena repelent proti muslimům a je fakt, že nad ním fatvu nikdo nevyhlásil, takže má pravdu. Fridex je normální doplněk stravy, něco jak vitamín C, železo, pervitin nebo hemoroidy.

A asfalt? Prý si ho docela často pícháš.

JPNVČNS: To je stará Mayská tradice určená pro nejvyšší šamany. Asfalt do prostaty. Pomocí této tajné techniky se pročišťuje anální čakra – tzv. svatý grál novinářů. Tohle tajemství zůstalo v Reflexu po Petru Hájkovi a já ho teď přenesl do Týdne.

Hipík Jim Ottaway říká, že úkolem novinařiny je hlídat politiky a kultivovat demokracii, co si myslíš ty?

JPNVČNS: Tyvole se poseru nebo co, ten dělá taky v Despektu? Měl vidění na meskalinu? Úkolem novinařiny je dát kozy nebo Hitlera na titulku, napsat o někom že je piča, legračně mu zkomolit méno, útočit na maoisty, prodat toho těm nulám co nejvíc a ze zisku koupit koks, toulen, perník nebo savo. Tobě asi brzo koupím provaz.

Takže novinařinu asi nevnímáš jako poslání.

JPNVČNS:Já tě pošlu asi brzo do prdele ty kudrnatá píčo. Ty seš fakt z Forbesu?

Bych nelhal. Kdo je tvůj novinářský vzor?

JPNVČNS: Jarin Plesl.

Ale to seš ty.

JPNVČNS: Je to tak. Sem nejlepší. Se stim smiř ty nulo.