Ještě před pár lety si tady nezletilci (15-) kupovali kusovky snad z nejširšího možnýho repertoáru od Dalil a Slavií až po Dunhilky, to vše přiměřeně cenově odstupňované. Loni získala Agnes titul Nejlepší točená zmrzlina v Brně podle hlasování posluchačů rádia Hády. Na zmrzlinu se sem podle štamgastů jezdí „až z druhýho konce (Brna).“

Přístup k mladistvým se za posledních pár let evidentně změnil, paní vedoucí mi s mateřskými slovy „ty ani nevíš jaký pivo chceš, že?“ málem to pivo ani neprodala. Na šesti metrech čtverečních se tu však u dvou malých stolečků stále mačká snad desítka postarších štamgastů. Za svýho guru označujou hrobaře přezdívanýho „Profesionál“.

Férovej výherní mat se už nevešel, ale jeho roli spolehlivě zastupuje videoterminál. Takže komu nestačí utrácet prachy za lahváče po patnácti korunách může tempo vyprazdňování peněženky zrychlit hazardní hrou.

V rohu místnosti jsou vylepený fotky zasloužilejch štamgastů. Tato malá dvorana slávy je místními označována jako Liga zkrachovalců a Sdružení nedoléčených alkoholiků.