I kavárny a hospody v supermarketech a podobných útvarech si zaslouží pozornost, zvlášť když se jedná o Interspar přímo na Cejlu. Místní kolorit rozhodně nepřipomíná nudné sterilní prostředí hypermarketu za městem. Pro početnou komunitu bezdomovců je v obchodě zřízenej i prodej levnýho sudovýho vína a ani vysoký ceny v kavárně neodradí zajímavou byť chudou klientelu.

O víkendech je provoz celkem očekávatelnej, drobný oslavy nákupních orgií si tu užívají celý rodiny. I když stolky obsazujou spíš tatové, kteří místo procházce mezi regály dají přednost pivu. V sobotu dopoledne to tu (až na nedávný zákaz kouření) tak může připomínat běžnou brněnskou hospodu. Po druhém pivu rozjímající otce sledující sportovní kanály bez zvuku (běží tu dohromady televize i rádio) přiběhnou vyrušit děti a po chvilce i manželka s nákupním vozíkem.

„Pokud někde platí mýtus o české hospodě, kde spolu v jednom lokále sedí lékař i fasádník, pak je to tady”

Klientela během pracovních dní má naprosto nevšední rozptyl. Pokud někde platí mýtus o české hospodě, kde spolu v jednom lokále sedí lékař i fasádník, pak je to tady. Unavený důchodce s plným vozíkem si vychutnává jedno malý po náročném nákupu, opodál si povídají třicátníci se squashovými raketami. Koho tady nenajdete jsou milovníci kávy, která bývá překvapivě hnusná. Taky estetičtí zvrhlíci libující si v romantice supermarketu a výhledu na parkoviště si sem zatím cestu nenašli.

Ve všední dny dopoledne je tu překvapivě plno a Tutto Bene ševelí tichými konverzacemi všeho druhu. Od  těžce zakrývaný něvěry docenta s blondýnou, kteří se na sebe po předchozí noci nápadně usmívají ( postarší záletníci si toto místo oblíbili) až po debaty o složitosti pracovního trhu pro prodavačky. Dozvěděli jsme se, že job za kasou se dá sehnat vždycky, horší je sehnat nějakej jinej. I na kuchařky ve školkách už je dneska v Brně protekce. A když jste z Olomouce tak tady prý nemáte šanci. Takže zatímco víkendy jsou v Tutto Bene naplněny rodinným štěstím, všední dny se nesou rytmem práce, sportu a záletů.