Když vyjede Čech do zahraničí, bude ho jako první samozřejmě zajímat, kde by si dal škopek. Tak v San Franciscu to lehký není. Metloše, dredaře, punkáče a další ožralce různejch odstínů, který v Brně tvoří základní orientační body na pomyslné hospodské mapě, tady nenajdete. Vágusové v noci spokojeně chrápou před výlohama luxusních obchodů a na chlast nemaj ani pomyšlení.

Údajně bohémská oblast okolo Sedumnácté na Mission je prolezlá kavárnama, ve kterých mají i pivo, ale místní hipsteři prakticky zrušili standartní komunikaci a oddávají se virtuální realitě přes svoje apply. Svoji funkci plní hospůdka na rohu, kde se na zahrádce smí i kouřit, ale celohospodská zábava se točí okolo hry „Kdo ví nejvíc o Americe.“

V Čínské čtvrti vám rozsekne čínskej pořízek prasečí hlavu rovnou na ulici a celý (fakt čerstvý) prasata sem vozej v přeplněnejch náklaďácích, ale dobrou hospodu tady taky nemaj.

Zoufalou variantu představuje Irish Pub, kam se chodí spíš jíst než pít a místo fotbalu koukaj štamgasti na baseball. Bizardní hra pro ožralce. Vede to k úvaze, co by se dělo, kdyby Čechy Habsburkové nechali hladovět tak jako Britové Iry, a po světě by byly tisíce Czech Pubů. Nechávám to na čtenářích.

Jedinou důstojnou variantu představuje oblast Rainbow, hlavní město teploušů a leseb z celýho světa. Nabídka podniků všeho druhu je pestrá. Pivo je levnější než jinde a sklenky plněj po okraj, takže jsou všichni polití pivem (v tomto ohledu jako doma). Představy o distingovaných gayích libujících si ve vybraných vínech a čokoládových likérech vezmou rychle za svý. Na malé zahrádce s barem lidi pálí jedno cígo za druhým a sunou do sebe jeden kousek za druhým (tvrdej, koktejly, piva, všechno). Trička místních zdobí adresy oblíbenejch pornostránek.

Záchody ve stylu otevřenejch kanclů, kde si každej najde svůj koutek, i symbolama odkazujou ke všeobecný pitomosti různejch druhů rozdělování lidí. Stará tlustá lesba všechny solí v kulečníku, zcestovalej čtyřicátník (zná i Brno) mě zve na pivo (to sem teda odmítl, neznám pravidla hry).

Propagovaná Miss gay vypadá jak z reklamy na Vaňkovku.