Dědové a tátové u piva skuhraj, že už skončila doba hrdinů. Zatímco oni za mlada válčili na chatě proti komančům, ti mladí už nemají za co bojovat a akorát tak vymýšlej pičoviny.

Veterání českýho odboje přitom zapomínají na hrdinství, které vzácně sjednocuje generace – na starej dobrej rasismus. I když to chce v nechutně krvelačné diktatuře tolerance odvahu, pořád se najde dost bojovníků, kteří se nenechali zblbnout propagandou multikulti a drží prapor nadřazenosti bílé rasy.

1.Undergroundový média
Od začátku svý nenávistný kariéry to nemá rasista lehký. Musí se proklikávat hlubinama českýho internetu, aby vůbec narazil na objektivní rasisticky-korektní článek. Obvykle pak zakotví na utlačovaným a menšinovým serveru novinky.cz. Protože cenzoři jsou u nás fakt zasraný tolerantní kurvy, vypouští navíc do světa kachny, takže i když se nějaký ten konečně pravdivý článek o tom, že „Romové zmlátili na křižovatce prodavače křížal“ objeví, není vůbec jistý, jestli je to pravda a jestli se nejedná o cigánskýma špionkama vypuštěnou dezinformaci, která má za cíl dělat z rasistů vymaštěný idioty.

2.Diskuse na internetu
Když už si takový rasista upevní – společnosti navzdory – svoje jediný správný přesvědčení, nastává další potíž. Rasista chce svoje názory předávat světu a naráží na nepochopení. V diskusích ho všude budou chtít utlouct argumenty. Schválně si zkuste na novinky nebo na idnes napsat do diskuse takovou prostou prostopravdu jako:

Kdy už nás ty černý svině přestanou vysávat? Kdy se tento národ vzpamatuje a konečně s tím něco UDĚLÁ????!

Následuje cenzura, urážky, vyloučení. Ne každý na to má nervy a proto musí svou pravou identitu skrývat: „Nejsem rasista, ale…… cyklon B mi zas tolik neva.“

3. Email a Nekorektní humor
Opravdu tvrdý a vycepovaný strážce bílé rasy a jednoty národa Palackého si ale dlouho s anonymitou nevystačí. Musí sebrat všechnu morální sílu hrdého Žižkova dědice, aby mohl začít pod vlastním jménem rozesílat – navzdory cenzuře, Bruselu a čínským pandám – zbraň nejmocnější: rasistické vtipy:

Zdar lidi, smajlík, a tenhle znáte? smajlík, Cigány nemusíme házet do jednoho pytle, stačí je naházet do jednoho masovýho hrobu, hahahaha, dva smajlíky, mějte se Váš Jenda.

No schválně si to zkuste. Už s váma nikdo nepromluví.

4. Email a Pravda
Humor Čechům – těm smějícím se bestiím – sice vždycky dobře sloužil, ale vtípečky jak známo nic nevyřeší. A tak rasista, pokud to myslí vážně, musí začít používat pravdu. V téhle fázi už se ve zmanipulované společnosti se statečným rasistou nikdo nebaví, ale přece jen to musí zkusit:

“A tohle jste věděli? že cigánům dávaj v lékárnách zadara herák na léčení škytavky? nevěděli? ne? Tak šiřte, sdílejte, je to hrůza!!!! Mějte se Váš Jenda.”

Nikdo pravdě sice nevěří, ale je potřeba ty hlavy zblblý Holywoodem vyléčit z omylu, nebo se o to aspoň snažit.

5. Komplikace při vzdělání
Jako net dobrý, ale je potřeba se vzdělávat z velkých papírových knížek. Není pravda, že by Evropa v tomhle odvětví neměla svý vzory. Bohužel podle teorie svého nejoblíbenějšího státníka patří český Jenda až do druhý ligy – takovej ve fábru pracující debil bez kultury. Chce to se utvrdit a jít do toho. Nakonec druhá kategorie není špatná, furt lepší než mongolové nebo pandy.

6. Tváří v tvář
Nedá se nic dělat, ale projevovat se na internetu nestačí. Po internetové zkušenosti a několikaletém trénování u klávesnice to musí přijít. Pravý rasistův comingout. Není pro muže hanbou, pokud vtipy o příživnících nebo výzvy k vyhlazování při čekání na autobus pouze šeptá. Stejně se musí připravit na sociální izolaci. Zmanipulovaná společnost není na jeho názory připravená.

7. Naděje v životním stylu
Nezbývá než tvrdost a víra v český národ. Útlak okolí se nakonec nějak přežije, stačí udržovat ty nejlepší český národní tradice a v hospodě nadávat pokud možno nahlas, zvlášť když jste u stolu sami. Všude ukazovat, jak jsou Češi polovyvolení, není zas takovej problém. Stačilo, aby za války v českým koncentráku pro cigány nekradli čeští dozorci jak straky a mohli nás áčkový náckové povýšit do nějaký kategorie 1B nebo A2 a přehodnotit plány na vyhlazení. Snad to vyjde příště.

Nakonec lehký to nemaj ani v Americe: