Kapela To žluté, co máte na kalhotkách na konci srpna vypustí nové video. Jeho část se bude natáčet v neděli na přehradě. Vzhledem k tomu, že se na režii spolupodílí Prigl.cz, nemohli jsme vybrat lepší místo než nudapláž Osada. Pan Ivoš, který ji provozuje už tři roky nám slíbil, že nebude nutit nikoho do naha. Přesto bude mít každý, kdo se svlékne naše sympatie.

Zveme všechny naše čtenáře a jejich čtenáře a známé, aby si udělali v neděli dopoledne výlet parníkem nebo pěšky podél přehrady. Každý, kdo u vchodu řekne heslo “Prigl.cz” dostane do ruky plechovku Starobrna. Rozhodli jsme se natáčet za každého počasí. Budete mít tak možná  šanci sledovat – a účastnit se – plážových radovánek v hustém dešti. Odměnou za tento hardcore bude dalších několik piv na hlavu.

Začínáme v deset hodin, vezměte ssebou nafukovací kola, žraloky, ploutve, šnorchly, cokoli vás napadne! Těšíme se na vás. Pro jakékoli info pište na jakub@prigl.cz nebo volejte 777 911 134. A nebo nejlíp rovnou sem do diskuze k článku.

Potvrďte účast na Facebooku ZDE!